O firmie

Rokoko  jest firmą rodzinną, której początki sięgają 1999 roku. Jej siedziba mieści w Warszawie i po dziś dzień stanowi symbol prawdziwej, łączącej kolejne pokolenia pasji do sztuki perukarskiej.

Otwarcie pierwszego salonu fryzjerskiego na warszawskiej Pradze było jedynie początkiem naszej przygody z branżą, bowiem dzięki stale wzrastającemu zaufaniu klientów oraz wyrabianej renomie, na przestrzeni kolejnych lat udało nam się otworzyć sieć salonów na terenie całej Polski. Co więcej, pasja oraz doświadczenie umożliwiły nam przygotowanie dla klientów własnych kolekcji peruk wykonanych z włókien sztucznych - Beaute de Femme, Hair Secret i Hair2Be. Miłośników gustownych oraz modnych akcesoriów zainteresować pragniemy z kolei kolekcją turbanów, które z całą pewnością będą się pięknie prezentować, przyciągając zaciekawiony wzrok znajomych oraz członków rodziny.
Jako, że stale dostosowujemy nasze portfolio do potrzeb konsumentów, niedawno poszerzyliśmy je o kolekcję najwyższej jakości peruk Queen of Nature. Od momentu wprowadzenia do oferty cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem, przede wszystkim z uwagi na stanowiące trzon kolekcji naturalne, pieczołowicie dobrane włosy słowiańskie niepoddane jakimkolwiek zabiegom pielęgnacyjnym czy konserwacyjnym, co w połączeniu z doskonałej jakości bazą sprawia, że nabyty system uzupełnień prezentuje się wręcz wyśmienicie.

Niesłabnące zainteresowanie perukami pozwoliło nam rozszerzyć działalność poprzez otwarcie aż 11 salonów perukarskich działających pod szyldem Rokoko. Znajdują się one w największych miastach naszego kraju, a więc: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Bydgoszczy, Katowicach, Lublinie i Białymstoku.
Odwiedzając dowolną filię naszej firmy uzyskają Państwo dostęp do ogromnego asortymentu peruk naturalnych i syntetycznych. W chwili obecnej liczba produktów w naszym katalogu przekracza pięć tysięcy. Poza systemami uzupełnień włosów mogą Państwo także nabyć u nas kosmetyki do pielęgnacji peruk, środki medyczne oraz niezwykle gustowne akcesoria.

Z przyjemnością informujemy, że zaopatrujemy znaczną część sklepów medycznych oraz oferujących systemy uzupełnień i akcesoria perukarskie. Warto w tym miejscu nadmienić, że prowadzimy owocną współpracę z liderami w branży, a nasz asortyment poszerzyliśmy także o protezy piersi, jak również o spełniającą wszystkie wymogi oraz gwarantującą maksimum komfortu bieliznę dla Amazonek.
Przedsiębiorstwo Rokoko Hair Company to także główny dystrybutor produktów oferowanych przez największe marki perukarskie na świecie, w tym: Ellen Wille, Raquel Welch oraz NJ Creation Paris. Nasz katalog powiększył się niedawno po raz kolejny, tym razem za sprawą wzbogacenia go o kolekcję pięknych peruk wykonanych w stu procentach z naturalnego włosia, które przygotowała firma Follea.

Siedziba