Peruki naturalne Katowice

Peruki z włosów naturalnych są obecnie najdroższymi i najlepszymi produktami, które można dostać, oczywiście biorąc pod uwagę rynek peruk. Nie jest to stwierdzenie nad wyraz, gdyż są to produkty wykonane z włosów naturalnych, które wcześniej muszą zostać odkupione od ich posiadaczy. Jest to więc bardzo czasochłonne oraz trudne do wykonania, szczególnie biorąc pod uwagę te dłuższe peruki. Znalezienie samych takich włosów już może być problemem, a zrobienie z nich peruki to kwestia drugorzędna, lecz niemniej kosztowna, aby produkt nadawał się do codziennego użytkowania. Produkcja tego typu peruk związana jest z zapotrzebowaniem. Problemy z łysieniem ma coraz więcej osób niezależnie od płci czy wieku, dlatego też peruki naturalne są coraz częściej potrzebne. Z racji tego, że problemy trychologiczne są naprawdę bardzo złożone, bywa że przyczyna łysienia jest bardzo trudna do ustalenia, a w najgorszych przypadkach nawet niemożliwa. Stąd też jakoś trzeba przejść przez proces leczenia, o ile takowy jest w ogóle możliwy. Łysienie odbija się mocno na psychice pacjenta, dlatego kwestie takie jak samopoczucie, pewność siebie lub świadomość własnej wartości bardzo spadają, co jest niepokojące i może doprowadzić do depresji, stanów lękowych czy przewlekłego stresu. Peruki, szczególnie te naturalne, które niemalże nie różnią się od prawdziwych włosów, bardzo pomagają w oswajaniu się z własnym wyglądem i dają nową nadzieję w to, że możemy znów dobrze się prezentować.

Peruki Katowice sklep – jak dobrać swoją pierwszą perukę?

Mogłoby się wydawać, że wybieranie spośród tysięcy peruk, jakie do zaoferowania ma salon Rokoko w Katowicach, będzie bardzo monotonne, stresogenne i przede wszystkim czasochłonne. Jeśli będziemy szukać peruki na własną rękę, może takie w istocie być. Warto jest jednak przemóc się i poprosić personel o pomoc. Wykwalifikowani pracownicy przeprowadzą wyczerpującą rozmowę z klientem, dzięki czemu będą mogli dowiedzieć się najważniejszych informacji na temat tego, czego tak naprawdę potrzebuje dana osoba. Nie zawsze jest to tak trudne, jak mogłoby się wydawać, a pracownicy dobrze znający sklep z pewnością będą widzieli jaki rodzaj oraz marka najlepiej podpasują danemu klientowi i który model dokładnie spełni oczekiwania. Oczywiście, jeśli chcemy sami dojść do tego, jakie peruki naturalne będą nam pasowały najlepiej – nie ma sprawy. Warto jednak jest posłuchać opinii eksperta na ten temat, a niekoniecznie osoby, która zechce przyjść z nami – najczęściej najbliżsi dzielą się subiektywnymi opiniami, a najważniejszą sprawą jest, aby to klient czuł się dobrze w peruce.

Peruki naturalne w Katowicach – szeroki asortyment różnych modeli

Dobór peruki może stanowić kłopot z racji tego, że ilość rodzajów peruk, wzorów i kolorów, jest naprawdę spora. Logicznym jest, że jako nowy klient nie wiemy, co tak naprawdę będzie dla nas najbardziej odpowiednie. Peruki naturalne są świetne, szczególnie do codziennego użytku, jednak trzeba pamiętać, że ich koszty są również wysokie, dlatego nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na taki produkt. Peruki syntetyczne natomiast również mogą być użytkowane na co dzień, jednak trzeba pamiętać, że włókno syntetyczne ma nieco inne właściwości, o których należy pamiętać. Wszystkie te informacje można uzyskać oczywiście od personelu Rokoko. Kolekcje różnych firm także się różnią, dlatego w naszym sklepie można znaleźć produkty wielu topowych, światowych producentów peruk:

 • Ellen Wille
 • Queen of Nature
 • Hair Hero
 • PurEurope
 • Pure Power
 • Prime Power

Rodzaje peruk, jak już wcześniej wspominaliśmy – też są różne, dlatego warto jest wiedzieć, jakie rodzaje peruk są dostępne w salonach Rokoko:

 • Peruki syntetyczne
 • Peruki naturalne
 • Peruki damskie
 • Peruki systemowe
 • Peruki męskie
 • Akcesoria, kosmetyki

Taki asortyment jest jak najbardziej wystarczający do tego, by dobrać taką perukę, która będzie spełniała wszystkie oczekiwania klientów. Można mieć pewność, że personel zajmie się nami najlepiej jak potrafi, gdyż Rokoko to salon stawiający na zadowolenie klienta i najlepszej jakości produkty. Nie czekaj - przyjdź i przekonaj się sam, a gwarantujemy zadowolenie z pobytu w salonie.

 

Peruki naturalne Katowice
Peruki naturalne sklep Katowice
Peruki naturalne w Katowicach

 

Peruki naturalne sklep Katowice

ul. plac Rostka 3
40-074 Katowice

32 708 70 33

katowice@rokoko.com.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek
9:00 - 17:00
Wtorek
9:00 - 17:00
Środa
9:00 - 17:00
Czwartek
9:00 - 17:00
Piątek
9:00 - 17:00
Sobota
9:00 - 13:00
Niedziela
Nieczynne