Porady na temat włosów naturalnych

Struktura peruk naturalnych

Jak sama nazwa wskazuje, peruki naturalne powstają na bazie pieczołowicie wyselekcjonowanych kosmyków włosów naturalnych najwyższej jakości. Materiał ten ma zapewnić produktowi finalnemu nie tylko wygląd przypominający do złudzenia fryzurę naturalną, ale także – ponadprzeciętną żywotność, która w przypadku zastosowania właściwych środków kosmetycznych i konserwacyjnych może sięgnąć nawet pięciu lat. Eksperci peruki naturalne dzielą dodatkowo na podkategorie, biorąc w rzeczonym przypadku pod uwagę odmianę włosa, z jakiego produkt został wykonany. Warto wiedzieć, że najpowszechniejszymi dostępnymi obecnie zarówno na rodzimym jak i na zagranicznym rynku są peruki wykonane z odmian: europejskiej, chińskiej, mongolskiej, słowiańskiej oraz japońskiej. Jak wynika z przeprowadzonych niedawno i zakrojonych na szeroką skalę badań, największym zainteresowaniem klientów cieszą się systemy uzupełnień włosów wykonane na bazie włókien indyjskich. Zaraz po nich znalazły się ich mongolskie odpowiedniki, natomiast zaszczytne trzecie miejsce przypadło w udziale włosiu chińskiemu.

Jak przedstawia się sytuacja na rodzimym rynku perukarskim? Okazuje się, że zgoła odmiennie. Rodacy zdają się być bowiem zachwyceni niezwykłą wytrzymałością oraz zapierającym dech w piersiach wyglądem wyrobów powstających na bazie włókien słowiańskich i europejskich. Wszystkich zainteresowanych pragniemy w tym miejscu poinformować, iż są to jedyne odmiany, które nabyć możemy w naturalnym i zniewalającym kolorze blond. Wszystkie inne będziemy musieli poddać dodatkowemu farbowaniu, jeżeli zdecydujemy się na rozjaśnienie ich odcienia. Jest to dodatkowy atut nadmienionych dwóch odmian – wyglądają one wręcz zachwycająco bez konieczności ingerencji w ich strukturę przy wykorzystaniu środków chemicznych, które nie pozostają obojętne i przy regularnym stosowaniu powodować mogą przesuszanie się włosów, ich zwiększoną łamliwość, czy w końcu – utratę blasku.

Poza włóknami swoisty fundament peruki naturalnej stanowi baza. Jej zadaniem jest do złudzenia imitować ludzką skórę, jednocześnie zapewniając osobie noszącej maksimum komfortu oraz brak ryzyka jakichkolwiek podrażnień czy alergii, nawet przy długotrwałym noszeniu. Z uwagi na wszystkie powyższe aspekty, bazy wykonuje się najczęściej z materiału noszącego nazwę monofilamentu. To właśnie do niego za pomocą węzełków mocowane są poszczególne pukle włosów. W przypadku wyboru produktu spersonalizowanego, odcień tworzywa można niemalże idealnie dopasować do barwy skóry osoby noszącej - co z kolei sprawi, że zarówno znajomi jak i rodzina nie będą w stanie stwierdzić czy to, co widzą, to naturalnie wyhodowane włosy czy peruka z najwyższej półki. Omawiane produkty charakteryzuje także bardzo wysoka przewiewność, co oznacza, że nabytą perukę nosić można regularnie i to niezależnie od panujących warunków pogodowych. Doskonale sprawdzi się ona zarówno podczas wietrznej śnieżnej zimy jak i upalnego lata, gdy żar leje się z nieba. Mikroskopijne otwory w bazie zapewnią optymalne odprowadzanie na zewnątrz nadmiaru potu i łoju, pozostawiając skórę głowy czystą i suchą.

W systemach naturalnych stosowane są także specjalne elastyczne gumki. Sprawiają, że zarówno zakładanie wyrobu jak i jego zdejmowanie po długim dniu nie nastręczy użytkownikowi jakichkolwiek trudności, a obydwie czynności będzie mógł on wykonać w przeciągu maksymalnie kilku sekund. Jeżeli chodzi o aspekty użytkowe oraz komfort noszenia, można bez cienia wątpliwości stwierdzić, iż peruki wykonane z włosia naturalnego nie mają sobie równych.
Warto przy tym wiedzieć, że pukle, z których wytwarzane są poszczególne systemy, dzielone są przez ekspertów sztuki perukarskiej na dwie główne klasy, a mianowicie: Virgin Hair oraz Remy Hair. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że część z Państwa może nie być zaznajomiona z tą terminologią, a więc w dalszej części materiału dołożymy wszelkich starań, by dokładnie opisać zachodzące pomiędzy nimi różnice.

Specyfika włosa Virgin Hair

Naturalna perukaJeżeli w swojej przygodzie ze światem peruk spotkają się Państwo z nazwą „Virgin Hair”, oznaczać to będzie, że zarówno przed jak i po ścięciu włosów nie były one poddawane żadnym zabiegom konserwacyjnym, pielęgnacyjnym ani stylizacyjnym, a ich struktura jest w pełni naturalna głównie z uwagi na brak farbowania – są one klientom oferowane w kolorze naturalnym. Szczególnie dobrze klasa Virgin Hair sprawdza się w połączeniu z systemami relatywnie długimi, jako że to właśnie wtedy możliwe jest osiągnięcie zachwycającego efektu samodzielnie wyhodowanej fryzury. Brak dodatkowych zabiegów przekłada się także bezpośrednio na trwałość i żywotność produktów finalnych. Jeżeli tylko będziemy właściwie dbać o perukę oraz pielęgnować ją zgodnie z wytycznymi ekspertów, posłużyć nam może nawet do pięciu lat.

Cechy charakterystyczne włosa Remy Hair

Wyróżnikiem innej klasy włosów naturalnych jest fakt, iż przed przymocowaniem do monofilamentowej bazy zostają one poddane dodatkowym zabiegom stylizacyjnym lub konserwacyjnym, po to aby idealnie wpisały się w oczekiwania klienta. Przede wszystkim chodzi tu o farbowanie, które pozwala nadać poszczególnym puklom kolor, który w najpełniejszym stopniu podkreśli wyjątkowość twarzy oraz aparycji ogólnej osoby noszącej. Nic też nie stoi te na przeszkodzie, aby pukle takie po pewnym czasie poddać ponownej zmianie barwy, na przykład w momencie kiedy uznamy, że dany odcień już nam nie pasuje lub też kiedy mamy ochotę na odrobinę szaleństwa i chcemy poeksperymentować z niezwykłymi kolorami.

Peruki naturalne – dla kogo są one przeznaczone?

Warto w tym miejscu zadać sobie kluczowe pytanie: komu dedykowana jest oferta wysokiej jakości peruk naturalnych? Z całą pewnością przypadnie ona do gustu klientom poszukującym produktu z najwyższej półki, który charakteryzuje się połączeniem zniewalającego wyglądu oraz wyjątkowych walorów użytkowych. Jeżeli zawsze marzyli Państwo o produkcie, który jest odporny na działanie wysokich temperatur, noszony może być niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych, a także zapewnia optymalną wentylację - zapewniamy, że trudno będzie o lepszy wybór niż właśnie system wykonany z naturalnych pukli włosów. Niezwykle ważne jest także to, że pierwotny styl takiego produktu możemy dowolnie zmieniać bez narażania na szwank poszczególnych pukli. Są one przytwierdzone do bazy monofilamentowej na tyle mocno, że nie są im straszne jakiekolwiek zabiegi stylizacyjne czy konserwacyjne. Możemy więc do woli eksperymentować i zmieniać swój wizerunek nie obawiając się, że przyczyni się to do skrócenia żywotności wyrobu oraz konieczności jego przedwczesnej wymiany na nowy.

Ogromną renomę na rynku – zarówno rodzimym jak i zagranicznym – peruki naturalne zyskały z uwagi na ich zapierający dech w piersiach wygląd. Niezależnie bowiem od warunków oświetleniowych oraz kąta, pod jakim spojrzymy na produkt, niezwykle trudno będzie odróżnić go od samodzielnie wyhodowanej fryzury. Jest to gwarancja komfortu oraz doskonałej prezencji niezależnie od warunków. Zapewniamy, że nawet osoba o niezwykle wprawnym wzroku nie będzie w stanie odróżnić peruki od zwyczajnego uczesania bez dogłębnej analizy oraz wielominutowych obserwacji. Wszystkie dostępne w portfolio wyroby są dodatkowo wykonywane w stu procentach z materiałów hipoalergicznych, co oznacza, że nawet regularne noszenie peruki nie odbije się negatywnie na Państwa stanie zdrowia, bowiem nie wystąpią podrażnienia ani alergie. Będą się Państwo czuli komfortowo nosząc produkt nawet w najgorętsze dni lata, gdyż dzięki mikroskopijnym otworom zapewni on doskonałą wentylację oraz usuwanie na zewnątrz nadmiaru łoju oraz potu.

Mimo, że systemy wykonane na bazie włókien syntetycznych charakteryzują się nieco niższą ceną, to w sytuacji, gdy zależy Państwu przede wszystkim na jakości oraz dużej żywotności, nie warto decydować się na półśrodki, zdecydowanie należy wtedy sięgnąć po produkt w 100% naturalny. Dzięki możliwości pełnej personalizacji pewne będzie dostosowanie produktu finalnego do Państwa szczegółowych oczekiwań odnośnie stylu upięcia, długości, grubości włosia, koloru, czy w końcu koloru bazy, co zagwarantuje pełne zadowolenie z zamówionego produktu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem i kontaktu z naszymi przedstawicielami w przypadku, gdy mają Państwo nietypowy pomysł na perukę. Gwarantujemy, że jesteśmy otwarci na niezwykłe projekty i z przyjemnością przygotujemy wyrób, który spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje.

O perukach naturalnych słów kilka

W ramach niniejszej sekcji pragniemy przyjrzeć się kwestiom ściśle związanym z użytkowaniem oraz konserwacją produktów naturalnych. Wielu klientów w dalszym ciągu nie zdaje sobie bowiem sprawy, że pomimo, iż niewielkie otwory dbają o usuwanie łoju oraz potu z powierzchni skóry głowy na zewnątrz, to w dalszym ciągu zalecane jest zdejmowanie peruki choćby na ograniczony czas, po to by nasza głowa mogła „odetchnąć”. Równie ważne jest regularne mycie systemu, ponieważ na przestrzeni kolejnych miesięcy czy lat na jego powierzchni gromadzić się mogą rozliczne zanieczyszczenia spowodowane codzienną eksploatacją, co z kolei może wyglądać nieestetycznie. Eksperci zalecają także, aby przed udaniem się na spoczynek zdjąć perukę naturalną i zawiesić ją na specjalnym stojaku czy wieszaku. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w której po przebudzeniu poszczególne pukle są zmierzwione, pogniecione lub powykręcane na tyle, że ich wystylizowanie oraz nadanie im pożądanego wyglądu graniczy niemalże z cudem. Co więcej, długotrwały kontakt pukli z poduszką może prowadzić do ich splątywania się ze sobą, jak również zmatowienia oraz osłabienia, które w dłuższym okresie może powodować nawet zwiększoną łamliwość. Zapewne chcielibyśmy tego uniknąć, a więc jak najbardziej warto na noc umieścić perukę na specjalnie do tego przystosowanej podstawce, która zapobiegnie ryzyku utraty walorów wizualnych produktu.

Nie można w tym miejscu zapomnieć także o zabiegach stylizacyjnych oraz zorientowanych na diametralną zmianę wyglądu posiadanej peruki. Mimo, że system wykonany jest z włosia najwyższej jakości, to w dalszym ciągu ekspozycja na nadmierną ilość kosmetyków i środków do pielęgnacji może negatywnie odbić się na wyglądzie oraz integralności strukturalnej pukli. Sytuacja taka może wystąpić szczególnie w przypadku, gdy stosujemy produkty dostępne w drogeriach czy supermarketach. Jeżeli zależy nam bowiem na doskonałym wyglądzie przy jednoczesnym utrzymaniu stanu peruki na możliwie najbardziej zadowalającym poziomie, powinniśmy zrezygnować z nich na konto specyfików dedykowanych systemom naturalnym, które to, poza zmianą aspektów estetycznych, chronią powierzchnię włosów i konserwacją węzełki, przy pomocy których są one mocowane do monofilamentowej bazy wyrobu.

Czy peruki naturalne są warte swojej ceny?

Dlaczego klienci tak chętnie sięgają po peruki naturalne? Jest to przede wszystkim spowodowane ich niezwykle estetycznym wyglądem sprawiającym, że odróżnienie od fryzury tradycyjnej jest niezwykle trudne, a w niektórych przypadkach nawet niemożliwe. Warto także podkreślić, że dzięki swojej strukturze oraz wysokiej jakości włosia, peruki naturalne poddają się zabiegom stylizacji, modelowania oraz konserwacji o wiele lepiej niż ma to miejsce w przypadku systemów powstających w oparciu o włókna syntetyczne. Mimo że ta zachwycająca jakość wiąże się nierozerwalnie z nieco wyższą ceną, klienci zdają się nie przywiązywać do tego faktu zbytniej uwagi i coraz chętniej sięgają po produkty wykonane z włókien indyjskich, chińskich, europejskich, czy słowiańskich. Jest to spowodowane również faktem wynikającym z przeprowadzonych na przestrzeni ostatnich lat testów, tj. struktura włosia sprawia, iż peruka jest odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, jak również że nie są jej straszne wysokie temperatury. Oznacza to, że wykorzystywanie do modelowania takich urządzeń generujących znaczne ilości ciepła jak choćby lokówka, suszarka czy prostownica nie odbije się negatywnie na walorach estetycznych produktu, a jeżeli tylko użytkownik pamiętać będzie o stosowaniu kosmetyków i środków medycznych ze składnikami pozwalającymi wzmocnić oraz odpowiednio zakonserwować włosy naturalne, sam produkt służyć będzie przez wiele długich lat jednocześnie stale zachwycając swoim wyglądem.

Peruka naturalna to jednakże nie tylko komfort noszenia oraz piękny wygląd, ale także swoisty obowiązek – pamiętać należy, że jej samodzielna stylizacja może zajmować niemalże tyle czasu co układanie tradycyjnej fryzury. Jesteśmy jednak przekonani, że efekt finalny będzie jak najbardziej warty poświęceń.
Pozostaje więc odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytanie – czy peruka tego typu jest warta swojej ceny? Naszym zdaniem jak najbardziej tak. Doskonale podkreśli ona rysy twarzy oraz poprawi ogólną prezencję osób zmagających się z nadmiernym wypadaniem czy przerzedzaniem się włosów na skutek przebytych chorób, uwarunkowań genetycznych lub działania czynników zewnętrznych. Co więcej, peruka naturalna stanowić będzie nieocenioną pomoc w codziennym życiu w przypadku osób, które poddane zostały inwazyjnemu zabiegowi chemioterapii powodującemu utratę znacznej części, a w niektórych przypadkach nawet wszystkich, włosów na głowie. Nie możemy także zapomnieć o osobach, które są już znudzone swoim obecnym stylem i pragną wprowadzić do swojego życia powiew świeżości zmieniając się nie do poznania i wywołując podziw oraz zdrową zazdrość członków rodziny, znajomych oraz kolegów z pracy czy uczelni. System naturalny to najlepsza dostępna obecnie na rynku odpowiedź na wszelkiej maści problemy z włosami, z którymi się Państwo zmagają.

Z jakiego powodu warto wybrać peruki naturalne, a nie ich odpowiedniki dostępne na zamówienie?

Niekiedy, szczególnie w przypadku bardzo poważnych problemów z włosami lub też w sytuacji, gdy przeszli Państwo zabieg chemioterapii na oddziale onkologicznym, okazać się może, że zastosowanie standardowej peruki wykonywanej w ilościach masowych może nie przynieść oczekiwanych rezultatów, bowiem nawet pomimo wszelkich podjętych starań nie będzie możliwe sprawienie, by produkt taki wyglądał naturalnie. Spowoduje to dyskomfort oraz niechęć użytkowania tego typu systemów. Aby uniknąć rzeczonych problemów, warto zdecydować się na perukę naturalną z możliwością personalizacji, a więc jej pełnego dostosowania do Państwa potrzeb, wymogów oraz aparycji. Pragniemy także poinformować, że dokonując zakupu uzyskają Państwo możliwość dowolnej ilości przymiarek przed złożeniem ostatecznego zamówienia, a dodatkowo – nasi profesjonaliści posłużą pomocą i w razie konieczności wprowadzą wszelkie niezbędne poprawki, tak aby produkt finalny nosili Państwo z dumą oraz zadowoleniem. W oferowanych produktach wykorzystywane są wyłącznie materiały najwyższej jakości pochodzące od zaufanych dostawców, a więc nie występuje ryzyko, że noszenie wyrobów wiązać się będzie z jakimkolwiek dyskomfortem czy problemami zdrowotnymi, takimi jak chociażby podrażnienia czy alergie. Poniżej prezentujemy korzyści przemawiające za zakupem produktów naturalnych i w pełni personalizowanych, jak również zestawiamy tego typu systemy z odpowiednikami wytwarzanymi masowo, które to nabyć możemy na zamówienie.

Zalety peruk naturalnych:

Peruka z włosa naturalnego

 • Dowolna ilość przymiarek
 • Bogata paleta kolorów i wzorów produktów
 • Bazy wykonywane z najwyższej jakości materiałów
 • Nieograniczone możliwości stylizacji i modelowania
 • Możliwość sprawdzenia peruki przed jej nabyciem
 • Włosy najlepszych odmian pozyskiwane ze sprawdzonych źródeł
 • Możliwość zmiany odcienia włosia
 • Doskonała wentylacja w okresie letnim

Wady peruk naturalnych:

 • Cena wyższa niż w przypadku modeli standardowych i syntetycznych
 • Niewielka dostępność
 • Konieczność nabywania produktów w autoryzowanych salonach perukarskich

Wady peruk z włosów naturalnych dostępnych na zamówienie:

 • Brak możliwości przymierzenia przed zakupem
 • Możliwość określenia wyglądu produktu finalnego wyłącznie na podstawie przedstawionych w katalogu zdjęć
 • Konieczność nabycia wyroby w przypadku złożenia zamówienia

Właściwa pielęgnacja systemów naturalnych

Pielęgnacja oraz stylizacja peruk naturalnych nie stanowi jakiegokolwiek problemu głównie z uwagi, że włosie z których są one wykonane może zostać wystawione na działanie wysokich temperatur, a więc możliwe jest przeprowadzenie wszelkiej maści zabiegów polegających na wykorzystaniu lokówki, suszarki, prostownicy, czy niezwykle popularnych ostatnio w światku fryzjerskim wałków termicznych. Nie należy jednakże zapominać, że każdorazowo po przeprowadzeniu rzeczonej procedury konieczne jest dodatkowe zabezpieczenie kosmyków włosów przed uszkodzeniem czy utratą blasku poprzez aplikację dedykowanych systemom naturalnym środków kosmetycznych i konserwacyjnych. Pozwoli to przez długi czas cieszyć się nienagannym wyglądem oraz wysoką wytrzymałością nabytego produktu.

Czy perukę naturalną stylizować można u fryzjera tradycyjnego?

Osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z perukami naturalnymi niejednokrotnie wyrażają obawę, że zakup tego typu produktu oznaczać będzie dla nich konieczność zrezygnowania z usług fryzjera tradycyjnego, bowiem są oni przekonani, że systemy uzupełnień włosów wymagają specjalistycznej pielęgnacji, natomiast ich konserwację oraz stylizację powierzyć można wyłącznie przedstawicielom salonów perukarskich. Nie jest to w żadnym przypadku obawa uzasadniona, bowiem jeżeli tylko poinformujemy fryzjera o fakcie noszenia peruki, a dodatkowo poprosimy go o zamówienie lub też samodzielnie dostarczymy produkty dedykowane tego typu wyrobom, ryzyko uszkodzenia czy też całkowitego zniszczenia produktu spada niemalże do zera. Podobnie do włosów wyhodowanych w standardowy sposób, peruka bazuje na naturalnych puklach, a więc jej stylizacja przebiega w sposób niemalże identyczny jak miałoby to miejsce w przypadku Państwa własnego uczesania. Jeżeli jednak nie chcą Państwo ryzykować, zawsze mogą Państwo odwiedzić nasz salon, w którym to eksperci z wieloletnim stażem zaopiekują się Państwa peruką oraz wystylizują ją zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Gwarantujemy, że efekt jaki zostanie Państwu zaprezentowany po zakończeniu procedury modelowania przejdzie Państwa najśmielsze oczekiwania, a na Państwa twarzy pojawi się szeroki uśmiech prawdziwego zadowolenia. Nasi pracownicy mogą Państwu także zaoferować wysokiej jakości kosmetyki i środki medyczne, dzięki którym możliwe utrzymanie kondycji systemu na zadowalającym poziomie przez długi okres czasu. W naszym katalogu znajdą Państwo także bogaty asortyment wszelkiego rodzaju akcesoriów, począwszy od modnych w obecnym sezonie dolinek, aż po turbany, które ochronią Państwa produkt przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych jednocześnie zapewniając doskonały i modny wygląd. Z przyjemnością informujemy, że prowadzimy bliską oraz owocną współpracę ze stylistami SecondHairClinic dzięki czemu możemy dla Państwa przygotować systemy w pełni spersonalizowane i wykonane od podstaw wedle Państwa projektu. Korzystając z naszych usług będą Państwo mogli zamówić produkt, którego styl upięcia, kolor, grubość oraz gęstość w stu procentach odpowiada Państwa oczekiwaniom. W razie konieczności naniesiemy także wszelkie niezbędne poprawki i modyfikacje, tak aby noszenie systemu było dla Państwa nie przykrym obowiązkiem a prawdziwą przyjemnością.

Peruki naturalne – w jaki sposób należy je pielęgnować?

PRZYGOTOWANIE: W przypadku, gdy zamierzamy przeprowadzić pielęgnację posiadanej peruki naturalnej samodzielnie, musimy się do tego procesu odpowiednio przygotować. Przede wszystkim zalecane jest umieszczenie peruki na specjalnym stojaku lub wieszaku. Zapewni to, że nawet przy wykonywaniu bardziej dynamicznych ruchów, produkt nie przesunie się ani nie spadnie na ziemię, a dzięki temu nie będzie trzeba powtarzać procesu czyszczenia. Dodatkowo, zapewni to komfort stylizacji i pielęgnacji systemu. Kiedy już umieścimy perukę na stojaku, zaleca się jej wstępne rozczesanie przy wykorzystaniu grzebienia lub szczotki legitymującej się miękkimi, szeroko rozstawionymi ząbkami.

MOCZENIE: Po zabezpieczeniu peruki przed niepożądanym przesunięciem, przystąpić należy do jej zwilżania: polewając ją od góry lekkim strumieniem letniej wody, a następnie powoli kierując się ku dołowi produktu.

MYCIE: Kiedy peruka jest już wilgotna, można przejść do usuwania z jej powierzchni zanieczyszczeń oraz nadmiaru łoju i potu. W tym celu zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną część systemu pokryć trzeba szamponem, który następnie delikatnie wmasowujemy palcami lub wczesujemy grzebieniem. Po uzyskaniu piany odczekujemy kilka minut, a następnie spłukujemy kosmetyk. Jeżeli w dalszym ciągu obserwujemy nieczystości na powierzchni wyrobu, powtórzmy ten krok raz jeszcze.

SPŁUKIWANIE: Podobnie jak miało to miejsce w przypadku moczenia, spłukiwanie szamponu z peruki rozpocząć należy od polewania jej czubka strumieniem letniej wody, a następnie stopniowo kierując się ku dołowi. System płukać należy do momentu, aż piana i pozostałości szamponu zostaną całkowicie usunięte.

APLIKACJA ODŻYWKI: Kolejnym krokiem procesu pielęgnacyjnego jest nałożenie na poszczególne pukle odżywki, która zapewni im doskonały wygląd, olśniewający blask oraz zadowalającą trwałość. Aby jednak zabieg ten przeprowadzić prawidłowo, najpierw trzeba kosmetyk nałożyć na dłonie, a dopiero później powoli i równomiernie aplikować go na włosie. Starajmy się nie wykonywać zbyt szybkich i gwałtownych ruchów - może to spowodować splątanie się poszczególnych kosmyków włosów, a nawet poluzowanie lub całkowite rozwiązanie się węzełków, przy pomocy których poszczególne pukle mocowane są do monofilamentowej bazy.

SUSZENIE: Po przejściu wszystkich opisanych powyżej etapów pozostaje nam wyłącznie wysuszenie systemu. Aby tego dokonać, należy system owinąć ręcznikiem, a następnie usunąć z niego nadmiar wody poprzez delikatnie dociskanie materiału do powierzchni włosia. Po kilku minutach odsączania zawieśmy wyrób na wieszaku lub stojaku i pozostawmy na kilka godzin do wyschnięcia. Kiedy uznamy, że peruka nadaje się już do noszenia i nie jest wilgotna, przeczeszmy ją grzebieniem lub szczotką celem uzyskania zadowalającego efektu wizualnego.

Peruki z ludzkich włosów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą niezwykle bogatą ofertą peruk naturalnych, środków kosmetycznych oraz akcesoriów perukarskich w korzystnych cenach. W chwili obecnej nasz katalog obejmuje ponad tysiąc odcieni, stylów upięcia i grubości systemów dedykowanych zarówno przedstawicielkom płci pięknej jak i panom w każdym wieku. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, uczestniczymy w rozlicznych szkoleniach oraz nieprzerwanie poszerzamy naszą wiedzę i dlatego jesteśmy pewni, że będziemy w stanie zaoferować Państwu usługę na najwyższym światowym poziomie, z której rezultatów będą Państwo w pełni zadowoleni.